Posuvné dvere

Posuvné dvere nielen pre vstavanú skriňu

Predný posuvný systém predstavuje tú najlepšiu voľbu

Už starovekí Číňania a Japonci vedeli, že posuvné dvere predstavujú tú najlepšiu voľbu členenia interiéru. Posuvné dvere oproti klasickým otváracím dverám nezaberajú v priestore toľko miesta a zároveň umožňujú prepojenie izieb v interiéri bez toho, aby narúšali jeho kontinuitu. Systém posuvných dverí, ktorý ponúkame, má široké uplatnenie. Posuvné dvere uzatvárajú miestnosť za účelom vytvorenia súkromia a môžu tiež rozčleniť väčší priestor a vytvárať dva menšie celky.

K dispozícii sú posuvné dvere jednokrídlové alebo viackrídlové. V závislosti od toho, aký priestor treba uzavrieť, alebo deliť, vám variabilne navrhneme šírku a najvhodnejšie riešenie. Viackrídlové posuvné dvere sa môžu napríklad posúvať medzi sebou po dvoch koľajniciach alebo pozdĺž steny, pričom prípadné vypínače svetiel netvoria žiadnu prekážku. Každé dvere môžu byť svojím vzhľadom originálne. Ste to práve vy, ktorí si kombináciou rôznych materiálov vytvárate dizajn. Určíte si proporcie a farebné variácie dverí, záleží len na vašej fantázii. Rozhodnete, či budú v novom interiéri dominovať svojou extravaganciou, alebo harmonicky doplnia celok. Niekedy však potrebujeme priestor oddeliť len opticky s podmienkou zachovať a vnímať jeho hĺbku. Použitím rôznych skiel i transparentných výplní dokážeme posuvné dvere navrhnúť tak, aby prepúšťali svetlo a pritom zachovávali súkromie v jednotlivých zónach. V opačnom prípade posuvné dvere s plnou nepriehľadnou výplňou rešpektujú súkromie uzavretého priestoru. Na výber je vskutku množstvo riešení.

Posuvné dvere majú spodnú koľajničku vyrobenú z tvrdeného eloxovaného hliníku, takže ani dlhoročné opakované zaťažovanie nespôsobí opotrebovanie. Pre tých, ktorí preferujú bezbariérový prechod, existuje verzia bez spodnej koľajnice. Posuvné dvere sú potom zavesené a nič nenarušuje plynulý prechod podlahových krytín. Posuvné dvere vyrobené od nás jednoznačne vychádzajú z tradičného riešenia a z múdrosti predkov. Pri tom sú vyrábané z najmodernejších materiálov a najmodernejšími technológiami. Formátovanie výplní na plnoautomatických výrobných linkách je jedno veľké technologické divadlo. Jeho súčasťou je profesionálne ručné skladanie a individuálna kontrola každého vyrobeného kusu. Práve toto sú atribúty, ktoré nám umožňujú ponúknuť vám nadštandardnú záruku! Ak sa rozhodnete pre posuvné dvere, nepochybíte. Voľba posuvných dverí od nás vám prinesie dlhodobú spokojnosť pri užívaní a v neposlednom rade ušetrí vaše peniaze.

Otvorený profil

Najčastejšie predávaný profil pre vstavané skrine.
Madlo má tvar písmena C, pre uchytenie čo mu zaručuje jednoduchú manipuláciu.

Otvorený profil- Najčastejšie predávaný profil pre vstavané skrine

Zatvorený profil

Tento profil má tvar písmena S a požíva sa na posuvné dvere vstavanej skrine, je najvhodnejší pre posuvné dvere na predelenie miestnosti nakoľko má obojstranný tvar.

Zatvorený profil má tvar písmena S a požíva sa na posuvné dvere vstavanej skrine