Objednávka vstavanej skrine

Ako objednávať vstavanú skriňu prostredníctvom lacne-skrine.sk?

Postup pri objednávke vstavanej skrine cez konfigurátor lacne-skrine.sk

  1. V prvom kroku si zvoľte typ pôdorysu priestoru v ktorom bude umiestnená Vaša vstavaná skriňa.
  2. Zadanie parametrov vstavanej skrine. V závislosti od zvoleného typu priestoru bude od Vás systém požadovať zadanie rôznych parametrov ako napr. dĺžka, šírka, výška, hĺbka. Po skontrolovaní správnosti údajov, Vás systém vyzve, aby ste si zvolili počet priestorov. Systém Vás automaticky nastaví na optimálny počet priestorov podľa Vašich parametrov, avšak Vy máte možnosť si tento počet znížiť alebo zvýšiť.
  3. V nasledujúcom kroku si vyskladáte vnútro Vašej vstavanej skrine rozloženie vstavanej skrine si viete prispôsobiť podľa vašich požiadaviek
  4. Následne v ďalšom kroku si vyberte farbu vnútra Vašej vstavanej skrine. Na výber máte širokú škálu farieb a drevo dekórov, z ktorých si zaručene vyberiete .
  5. Po výbere farby vnútra Vašej vstavanej skrini je v ďalšom kroku potrebné vybrať aj farbu bočníc prípadne dorazových líšt, to záleží od pôdorysu Vašej vstavanej skrine.
  6. V ďalšom kroku nášho konfigurátora si volíte delenie posuvných dvier . Na výber máte plné dvere alebo si môžete vybrať z našej ponuky delených dverí vstavanej skrine.
  7. Výber typu a farba profilu sa má na mysli rám dverí Vašej vstavanej skrine. Všetky dvere ako aj horná a dolná koľajnica sa orámujú zvoleným typom a farbou rámu.
  8. V nasledujúcom kroku nášho konfigurátora si volíte výber jednotlivých výplní dvier. Na výber máte z troch záložiek: drevodekóry, sklá a zrkadlá.
  9. V predposlednom kroku konfigurácie vašej vstavanej skrine máte na výber jednotlivé doplnky vstavanej skrine
  10. V záverečnom kroku konfigurátora vidíte náhľad dvier, vnútornú zástavbu a cenu Vami nakonfigurovanej vstavanej skrine.

Cena vstavanej skrine je s DPH.
Doprava vstavanej skrine je 24,90 EUR.
Cena vstavanej skrine je bez montáže.

Čo robiť po nakonfigurovaní skrine?

Po vytvorení kombinácie Vašej vstavanej skrine je potrebné vyplniť objednávkový formulár.
Na konci objednávkového formulára sa nachádza priestor na poznámky, kde nám môžete zanechať akýkoľvek odkaz týkajúci sa danej objednávky.
Ak ste rozhodnutý pre objednávku Vašej vstavanej skrine, odošlite nám záväznú objednávku.
Emailom dostanete potvrdenie Vašej objednávky vstavanej skrine.
Po objednaní vstavanej skrine Vás bude náš tým kontaktovať ohľadne jej odkonzultovania.
Bez konzultácie sa objednávka do výroby nezadáva.

Výroba skrine

Po odkonzultovaní Vašej vstavanej skrine je objednávka zaslaná do výroby.
Výroba vstavanej skrine trvá cca 10 pracovných dní.

Keď je skriňa hotová…

Po vypršaní výrobného procesu Vás bude kontaktovať náš vodič kde Vám upresní dátum a čas dodania Vašej vstavanej skrine.
V deň dodania keď je vodič na ceste zvyčajne volá zákazníkom hodinu pred dodaním vstavanej skrine.
Pri dodaní vstavanej skrine zaplatíte sumu ktorú Vám vypočítal konfigurátor, následne Vám vodič dodá všetky potrebné dokumenty faktúru, preberací protokol a montážny návod
Pri montáži vstavanej skrine postupujeme podľa video návodu, ktorý je na stránke prípadne podľa papierového návodu, ktorý je súčasťou dokumentácie vstavanej skrine.
Na naše výrobky poskytujeme záruku 24 mesiacov.
Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis

Tešíme sa na spoluprácu