Vstavaná skriňa na mieru

Vstavaná skriňa za veľkoobchodné ceny

Čo si predstavujeme pod pojmom vstavaná skriňa?

Multifunkčný úložný priestor s vysokou estetickou hodnotou a praktickým prispôsobením sa individuálnym nárokom užívateľa. Aj takto by sme mohli vyjadriť podstatu vstavanej skrine. Vstavaná skriňa teda môže slúžiť ako úložný priestor na všetko, čo potrebujeme v domácnosti uskladniť a ukladať. Najbežnejším využitím sú šatníkové skrine. Často sa stretávame s využitím skríň na ukladanie potravín, predmetov na údržbu bytu, náradia alebo hračiek. Vyrábame aj skrine do pracovní, detských či obývacích izieb. Nech už plánujete ukladať do skrine čokoľvek, radi zdôrazníme, že práve vaše predstavy sú silnou stránkou našej ponuky. Vždy hľadáme optimálne riešenie, pričom zohľadňujeme praktickosť používania, cenové preferencie, a v neposlednom rade dizajn a estetickú stránku nábytku. Vstavané skrine z pohľadu dizajnu a dotvorenia našich interiérov prekonali za posledné roky veľký vývoj. Použitím najrôznejších povrchov môžete skriňu zjednotiť s celkovým ladením interiéru a vytvoriť jeden harmonický celok , alebo naopak aby svojím vzhľadom a jedinečnosťou dominoval celému priestoru. Týchto zásad navrhovania sme si vedomí a naši poradcovia, sa orientuje aj v dizajnových trendoch. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce je ponúkať vám pestrú paletu materiálov a povrchov. V tomto ohľade sme vždy niekoľko krokov popredu a neustále prinášame novinky a inovácie aj v tejto oblasti.

Detaily vstavanej skrine

Osadenie spodnej koľajnice

Osadenie spodnej koľajnice

Osadenie spodnej koľajnice pri otvorenom profile je o 1,6 cm do vnútra vstavanej skrine. Osadenie spodnej koľajnice pri zatvorenom profile je o 1,8 cm do vnútra vstavanej skrine

Osadenie hornej koľajnice

Osadenie hornej koľajnice je potrebné posunúť o ABS hranu dorazovej lišty prípadne bočnice vstavanej skrine

Osadenie hornej koľajnice
Spájanie políc vstavanej skrine

Spájanie políc vstavanej skrine

Spájanie políc vstavanej skrine pomocou excentrického kovania – pevné police

Regulovateľné police vstavanej skrine

Regulovateľné police na podperky

Regulovateľné police vstavanej skrine
Vstavaná skriňa nemá zadnú stenu

Vstavaná skriňa nemá zadnú stenu

Vstavaná skriňa nemá zadnú stenu

Výsuvný vešiak v vstavanej skrini

Výsuvný vešiak v stavanej skrini sa dodáva od 25 cm do 48cm vnútornej hĺbky vstavanej skrine

Výsuvný vešiak v stavanej skrini
Šatníková tyč v vstavanej skrini

Šatníková tyč v vstavanej skrini

Šatníková tyč v vstavanej skrini sa dodáva od 48 cm vnútornej hĺbky vstavanej skrine

Vlysy na kontajneri pre vstavanú skriňu

Vlysy na kontajneri sa montujú po bokoch kontajnera, o rozmere 2x 5cm, slúžia k bezproblémovému otváraniu šuplíkov vstavanej skrine

Vlysy na kontajneri pre vstavanú skriňu
Ukážka hotového kontajnera pre vstavanú skriňu

Ukážka zmontovaného kontajnera

Ukážka hotového zmontovaného kontajnera v stavanej skrini

Ukotvenie vstavanej skrine

Vstavanú skriňu je potrebné ukotviť o stenu z bezpečnostných dôvodov

Ukotvenie vstavanej skrine o stenu
Vstavaná skriňa nemá vo všetkých častiach dno

Vstavaná skriňa nemá vo všetkých častiach dno

Vstavané skrine sa často spájajú s predstavou skrine s posuvnými dverami.

Áno, je to najčastejšie riešenie, ale zďaleka nie jediné. Každý úložný priestor vytvorený na základe vašich ergonomických požiadaviek, ktorý je prispôsobený typológii interiéru a je s ním spojený, môžeme označiť ako vstavaná skriňa. V našom portfóliu si bez obmedzenia môže každý vybrať, akým spôsobom chce svoje veci sprístupniť.

Takže? Nie je skriňa ako skriňa.

Na trhu je množstvo solitérnych výrobkov, takzvaných klasických (hotových) skríň. Avšak po zvážení všetkých racionálnych dôvodov sa hodnotenia obracajú v prospech vstavaných skríň. Pretože každá vstavaná skriňa je originálnym dielom. Nestane sa vám, že takú istú skriňu bude mať aj váš sused. Neobmedzujete sa len na základné vybavenie vnútra skrine. Každá polička, výška a dosah vešania, hĺbka zásuvky, sú prispôsobené vašim potrebám. Skriňa je presne zabudovaná do vášho priestoru. Nevznikajú teda žiadne medzery po bokoch skrine, alebo nad skriňou, kde by len sadal prach. Maximálne sa využíva celý úložný priestor a cena takisto hovorí v prospech vstavanej skrine. Keďže je vstavaná skriňa konštrukčne spojená s interiérom, nepotrebuje napríklad zadnú stenu, stropnú dosku a niekedy ani bočnice. V prípade našej ponuky sú tieto cenové úľavy premietnuté do vysokého nadštandardu ostatných prvkov, ku ktorým patrí výsuvné kovanie s doživotnou zárukou, vysoko kvalitné strojové opracovanie a lepenie hrán pod vysokým tlakom. Také sú naše skrine. Vyrobené s citom a zodpovednosťou. Skrine, pod ktoré sa ako autori radi podpíšeme.